Operator introducere, prelucrare si validare date

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea si inregistrarea facturilor clienti
- Verificarea gestiunilor agentilor de vanzairi (produse finite, marfuri si ambalaje)
- Verificarea intocmirii corecte si complete a rapoartelor agentilor de vanzari
- Intocmire facturi de clienti si de corectie cantitati/pret
- Controlul si evidenta tipizatelor

CERINTE

• Minim studii medii ecomonice ;
• Cunoştinţe foarte bune de operare PC: procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare –PowerPoint;
• Cunoasterea foarte buna a programului Xecutive si
cunostinte de gestionare/arhivare documente;
• Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva;
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
• Aptitudini organizatorice;
• Rezistenta la stres;
• Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
• Punctualitate;
• Disponibilitate de lucru in ture ;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Formare profesionala si personala intr-un mediu profesionist
• Apartenenta la o echipa tanara, dinamica si profesionista.

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.