OPERATOR FACTURARE IASI, COD OF - IS

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea la zi a facturilor si avizelor in programul de contabilitate
- Colaborarea permanenta cu departamentul logistic pentru evidenta stocurilor
- Pregatirea diverselor rapoarte de vanzari, financiare sau de gestiune, zilnic, saptamanal sau lunar.

CERINTE

- Cautam absolventi de facultate/liceu cu profil economic, cu experienta relevanta in operare intr-un program de contabilitate.
- Reprezinta un avantaj cunostintele excelente de contabilitate primara.
- Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare cu forta de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant, pe masura realizarilor.

Intersnack Romania este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Wolf si Felix. In momentul de fata cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala IASI pentru pozitia OPERATOR FACTURARE.