Operator facturare

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma nationala de distributie a produselor pentru amenajari interioare si finisaje in constructii, ce activeaza pe plan national isi cauta noi colegi.

RESPONSABILITATI:

sa introduca facturi de la furnizori in programul de gestiune
sa factureze marfa catre clienti
sa efectueze operatii specifice pentru sosirea si plecarea facturilor
sa introduca avize de expeditie
sa urmareasca si sa indosarieze facturi

CERINTE

Studii: minim liceul
Experienta constituie un avantaj;
Cunostinte de contabilitate primara,operare PC;
Prezenta profesionala;
Sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Tichete de masă;
Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
Mediu de lucru modern, la standarde occidentale
Acces la training-uri – în funcţie de aplicabilitatea în activităţile zilnice;

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.