Operator date contabile

PRO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfăşoară activitatea zilnica, realizând următoarele activităţi specifice:
1.Cunoaşte gama de produse comercializate, caracteristicile acestora;
2.Tine evidenţa ofertelor şi a preţurilor speciale pentru clienţi şi analizează rezultatele din colaborarea cu clienţii;
3.inregistrarea de intrari si iesiri de marfa;
4.contabilitatea de trezorerie;
5.inregistrarea si gestionarea efectelor comerciale;
6.intocmire rapoarte diverse
7. arhiveaza documentele contabile
8.sprijina in efectuarea inventarierilor periodice si anuale etc.

CERINTE

1.domiciliul stabil in Iasi.
2.Cunoasterea softului WinMentor constituie un avantaj;
3.cunoştinţe solide de operare Pc: MS Office
4.Experienta minima un an in domeniu;
5.Persoana harnica, organizata, tenace, responsabila,

cerinţe aptitudinale si speciale:
1.memorie dezvoltată, capacitate de a reţine informaţii;
2.atenţie distributivă;
3.meticulozitate, operativitate in lucrul cu diverse acte, atentie la detalii
4.rezistenta la sters, disponibilitate la program prelungit;
5.asumarea de responsabilitati pentru activitatea depusa
6.capacitatea de a lucra in echipa – cooperare si comunicare

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant;
-Bonuri de masa
-Mediu de lucru placut si atractiv

PRO INVEST si-a inceput activitatea in 1998 ca distribuitor de etansanti siliconici, izolanti si spuma poliuretanica.
Din 2007 trendul de crestere al firmei s-a amplificat foarte mult prin lansarea pe piata a marcii proprii de etansanti siliconici si spuma poliuretanica: SUPER PRO, compania avand ca obiectiv dezvoltarea unei retele nationale de distributie.
De asemeni PRO INVEST este cel mai important distribuitor la nivel national pentru marca germana tesa de benzi adezive.
Mai multe detalii puteti obtine de pe site-ul www.proinvest.com.ro