OPERATOR CALL CENTER - Lb. Engleza sau Franceza

SC XL WORLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea unui Operator Call Center consta in furnizarea de informatii catre clientii nostri sau in operarea de baze de date marketing.
Un Operator Call Center va interactiona cu companii multinationale, avand posibilitatea de a se dezvolta intr-un mediu profesional.

Pentru Iasi puteti aplica direct la email: recrutare@xlworld.eu
Informatii suplimentare la 0748 111 979

Pentru Oradea puteti aplica direct la email:
sorina.mocuta@xlworld.eu
Informatii suplimentare la 0749 063 602

CERINTE

Cunoasterea buna a Limbii Franceze sau a Limbii Engleza
Constituie un avantaj si cunoasterea altor limbi
Cunostinte utilizare PC
Abilitati de comunicare si persuasiune
Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru specific unei companii multinationale
Conditii de munca excelente, echipamente de ultima ora
Program de lucru flexibil
Salariu competitiv
Bonuri de masa
Transport gratuit pentru Iasi
Bonusuri si premii specifice campaniilor
Training periodic, intensiv si gratuit
Oportunitati de dezvoltare a carierei

Our mission is to help companies become more competitive by re-allocating certain activities to emerging countries, offering them complete logistical, technical and administrative support.