Office Assistant

Wink Public Multimedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu departamentele interne cat si cu furnizorii firmei(interni/ externi);
Mentinerea legaturii cu partenerii firmei;
Primirea si trimiterea de documente catre sau dinspre societate prin servicii de curierat sau posta;
Organizare protocol;
Primirea diversilor vizitatori si programarea acestora;
Sustinerea activitatii tuturor departamentelor;
Emiterea diverselor rapoarte cerute de catre directorul de vanzari sau administratorul firmei;
Facturarea clientilor si urmarirea soldurilor acestora;
Primirea documentelor contabile si transmiterea acestora catre departamanetul contabilitate
Indosariaza, organizeaza, arhiveaza documentele
Scaneaza, copiaza, dactilografiaza, formateaza documentele
Pregateste documentele pentru depunerea la diverse institutii
Asigura coordonarea si buna desfasurare a activitatii administrative in cadrul biroului.

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare
Capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor
Cunostinte pachet Office
Abilitati de organizare, prioritizare si respectare a termenelor limita;
Dinamism, proactivitate, promptitudine, amabilitate;
Persoana serioasa, responsabila, discreta, cu integritate morala.
Cunostiintele de contabilitate primara constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Perspective de dezvoltare profesionala;
- Echipa tanara, foarte dinamica.

Wink Public Multimedia reprezinta o reţea de tip digital signage prezentă în sectoarele transport public, retail și spaţii publice.

Activează pe piaţa de publicitate digital OOH și integrează un conţinut informativ și publicitar targetat, care întâmpină eficient atât nevoile audienţei cât și pe cele ale advertiserilor.