NET PROJECT MANAGER / TEAM LEADER / SENIOR DEVELOPER

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie locala din domeniul IT:

NET PROJECT MANAGER/TEAM LEADER/SENIOR DEVELOPER

Cerinte:

- 5 + yrs industry experience in Microsoft developing technology;
- 2 - 3+ years industry experience with Visual Studio .NET; experience in Visual C++, ASP.NET.

BENEFICII OFERITE

We offer comprehensive compensation and benefits package, full time legal employee contract. Training stages in Italy; Bologna.

Puteti transmite CV-uri in limba romana s/i sau engleza pe e-mail: oana.prajan@adecco.ro (Ref: JDT).

Informatii suplimentare puteti obtine la telefon: 0232-206.120 sau 0372-705.791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.