.NET Developer

Soft & Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii Web / Desktop / Mobile

CERINTE

- Studii universitare (Automatica – Calculatoare, Informatica sau echivalent)
- Cunostinte de C#, Web Services, XML, XAML
- Cunostinte de SQL Server (2008, 2012)
- Cunostinte de OOP
- Cunostinte de limba engleza (scris/vorbit)
- Persoana responsabila, cu bune abilitati de comunicare, capacitate de analiza si organizare
- Certificarile Microsoft constituie un avantaj
- Cunostinte de Entity Framework, WCF, WF, componente DevExpress, MVVM , LigthSwitch constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- perspective de dezvoltare a unei cariere de succes;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-un mediu dinamic, placut si flexibil.

Fondata in 2003, Soft & Service are ca obiect de activitate principal proiectarea de sisteme informationale aplicate in domeniul economic si consultanta in implementarea lor. Suntem o echipa puternica, profesionista, cu experienta de peste 12 ani in domeniu. Calitatea produselor Soft & Service se bazeaza pe capacitatea profesionala si angajamentul personalului sau. Oferim solutii adecvate fiecarui domeniu de activitate, pentru ca punem accent pe intelegerea activitatii clientilor si stim ca excelenta in afaceri se concretizeaza prin adaptarea permanenta a produselor si serviciilor la cerintele tot mai diversificate ale clientilor.