.NET Developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea specificatiilor de proiect furnizate de departamentul de analiza si proiectare

CERINTE

- Studii (Automatica – Calculatoare, Informatica sau echivalent)
- Experienta ca web developer (ASP.Net, Silverlight, LightSwitch) sau ca desktop application developer (WPF)
- Experienta in dezvoltarea de aplicatii software (Visual Studio 2010 - ASP.NET / WPF/Silverlight/LightSwitch)
- Cunostinte de SQL Server
- Cunostinte de OOP si Design Patterns
- Cunostinte de limba engleza (scris/vorbit)
- Persoana proactiva, motivata in a-si dezvolta si demonstra cunostintele
- Atent la detalii
- Persoana responsabila, cu bune abilitati de comunicare, capacitate de analiza si organizare
- Certificarile Microsoft constituie un avantaj
- Cunostinte de EntityFramework, WCF, WF, componente DevExpress, MVVM constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- perspective de dezvoltare a unei cariere de succes;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-un mediu dinamic, placut si flexibil.