Muncitor cu experienta constructii/ amenajari interioare

Inovativ Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Montare de faianta, parchet de orice tip, placari cu ceramica
- Finisaje interioare si exterioare obisnuite si cu materiale inovatoare
- Consolidare structuri rezistenta
- Supraveghere executie

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Indemanare, seriozitate, eficienta, atentie la detalii;
disponibilitatea de a invata, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Constructii civile si industriale, amenajari interioare, finisaje de inalta calitatea cu materiale obisnuite si inovatoare (luminiscente in intuneric)
Consolidari structuri cu materiale inovatoare.

Firma in continua crestere. Posibilitati de a creste odata cu firma.

Plata avantajoasa pe proiect.
Posibilitate de angajare cu carte de munca - in functie de abilitatile dovedite.