Merchandiser Zona Iasi

VASCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea activitatilor de merchandising conform standardelor companiei si clientului.
- Raportarea online catre client si firma a informatiilor referitoare la produse (pret, situatie stoc, etc) si la desfasurarea vanzarii acestora.
- Asezarea si mentinerea in spatiile alocate (date) a produselor conform cerintelor clientului (studiate la training).
- Manipularea si gestionarea produselor la raft in vederea acoperirii spatiilor alocate acestora (asigurarea stoc; verificare produse expirate, deteriorate etc).
- Verificarea corespondentei pret-produs expus la raft.

CERINTE

- Experienta de minim 6 luni in merchandising K.A.
- Excelente abilitati de comunicare.
- Cunostinte medii de operare PC.
- Capacitate fizica reala de efort.
- Atentie la detalii, meticulozitate, flexibilitate.
- Cunostinte temeinice in domeniu.
- Carnet cat. B reprezinta un avantaj.
- Indeplinirea normei de lucru si respectarea programului de lucru.
- Domiciliu in orasul Iasi.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix.
- sansa construirii unei cariere in cadrul unei companii nationale in crestere.

Compania produce preparate din carne, conserva din carne, preparate si conserva vegetala, fiind extinsa la nivel national.