Merchandiser

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Merchandiser este pozitia de intrare in companie si este pozitia pregatitoare pentru cea de de Reprezentant Vanzari.
Cerinte :
- sa respecte si sa realizeze planul zilnic de vizite
sa asigure prezenta si vizibilitatea maxima a produselor de raft
- sa asigure suport pentru echipa de distributie
- sa stabileasca si sa mentina relatii bune cu clientii
- sa mentina si sa actualizeze informatiile din baza de date

CERINTE

- automotivare si spirit de invingator
- excelente abilitati de comunicare
- aptitudini in dezvoltarea relatiilor interpersonale
- rezistenta la efort fizic
- minim studii medii, poate constitui avantaj studii superioare
- permis de conducere - categorie B, cu vechime de minim un an
- minim 2 ani experienta intr-o companie FMCG

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonus in functie de performanta
- telefon de serviciu
- masina de serviciu

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.