Mecanic Auto - Iasi

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

- Efectuarea reviziilor (schimb de ulei, schimb filtru, schimb placute de frana, discuri, schimb chit de distributie)
- Realizarea unor operatii mai complexe : tren rulare, esapament, verificare directie,echipamente conexe motorului.Reparatii motor constituie un argument important, dar nu este eliminatoriu
- Completarea fiselor dupa fiecare procedura in functie de normele producatorului

CERINTE

- Studii medii (Colegiul tehnic)
- Un an de experienta pe postul de mecanic auto
- Cunostinte operare PC reprezinta un avantaj
- Bune abilitati de lucru in echipa si de dobandire rapida a noilor cunostinte
- Dorinta de dezvoltare si de obtinere de experienta in domeniu
- Persoana integra, punctuala si organizata.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dobandirii de noi cunostinte si de experienta in domeniu
- oportunitatea creerii unei cariere in companie; posibilitati de promovare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.