MANAGER VANZARI AUTOMOBILE

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza, organizeaza si verifica functionarea sistemului de vanzari;
- actioneaza pentru optimizarea performantei personalului din subordine;
- stabileste masuri de eficientizare a activitatii personalului din subordine;
- implementeaza strategia de vanzari prin implicarea activa in crearea strategiei, a tacticilor de vanzari;
- elaboreaza si implementeaza instrumente de management prin care sa protejeze interesele companiei in tranzactiile comerciale;
- mentine relatiile cu importatorii.

CERINTE

- studii superioare (tehnice sau economice)
- cunostinte operare PC-MS Office
- limba engleza (nivel avansat).
- experienta de minim 2-3 ani intr-o pozitie manageriala similara(cunostinte suplimentare in domeniul auto constituie un avantaj)
- capacitate de a evalua / analiza / lua decizii in timp util;
- spirit organizatoric;
- capacitate bune de argumentare;
- bune abilitati de interrelationare, comunicare, socializare;
- aptitudini de negociere, de interventie specifica;
- aptitudini de mediere conflicte;
- constant, perseverent, serios, creativ, cu personalitate puternica
- rezistenta la efort sustinut
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- autoturism si telefon de serviciu;
- salariu fix, comisioane si bonusuri atractive;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si tanar;
- program de instruire si dezvoltare permanenta;

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.