MANAGER PROIECT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica, organizeaza, conduce, coordoneaza si controleaza activitatile necesare a fi desfasurate in cadrul proiectului.
Intocmeste graficul cu etapele din proiect ce trebuie parcurse si urmareste parcurgerea acestora in perioada de timp estimata.
Intretine relatia cu autoritatile locale si cu furnizorii de servicii.
Colaboreaza cu subcontractorii pentru realizarea lucrarilor la termen si in parametrii calitativi specificati.
Identifica din timp eventualele probleme care pot provoca intarzieri proiectului si ia masuri pentru rezolvarea lor.
Colaboreaza cu Departamentul Tehnic pentru buna desfasurare a proiectului.
Semnaleaza din timp superiorilor problemele care nu pot fi rezovate la nivelul managementului de proiect.

CERINTE

Absolvent de studii superioare (de preferinta tehnice), cu experienta in domeniu de minim 3 ani (managementul proiectelor).
Cunostinte avansate de operare PC - MS Office, Autocad etc.
Limba engleza - nivel mediu.
Bune abilitati de comunicare si relationare.
Persoana activa, bine organizata, cu initiativa, capacitate buna de analiza si sinteza, orientata spre obtinerea de rezultate.
Capacitate de lucru atat in echipa cat si individual.
Disponibilitate pentru deplasari in tara.
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia in urma interviului.