MANAGER PROIECT

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza realizarea proiectelor
Stabileste prioritatile activitatilor din cadrul proiectelor
Asigura comunicarea dintre client si departamentele interne in scopul realizarii proiectului
Supervizeaza livrarile de materiale
Intocmeste rapoarte financiare
Furnizeaza suport calificat pentru clientii interni/externi reprezentind interesul companiei
Tine legatura cu persoana desemnata de catre beneficiar referitor la contractul in derulare

CERINTE

- studii tehnice(de preferat - constructii)
- experienta in implementare de proiecte(minim 1 an)
- experienta in domeniul constructiilor industriale(minim 1 an)
- cuno?tinte operare PC: aplicatii Ms Office, AutoCad
- carnet de conducere( min. 2 ani, fara evenimente)
- cunostinte de limba engleza
- abilitati de planificare, organizare si coordonare foarte bune
- gandire analitica, atent la detalii
- orientare catre client
- rezistenta la stres, capacitate de a lucra sub presiunea termenelor limita
- capacitate de a lua si a-si asuma decizii
- dispus pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, bonusuri
- masina, telefon
- training

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.