Manager productie si calitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
Ref : (R54409001140)

In calitate de Manager productie si calitate, si in colaborare directa cu directiunea si cu managerii celorlalte departamente aveti urmatoarele responsabilitati :
-identificarea nevoilor tehnice al fiecarui departament (commercial, financiar, RH, etc);
-planificarea si urmarirea operatiunilor tehnice;
-elaborarea si gestionarea bugetului;
-incadrarea, animarea, motivarea colaboratorilor din departamentul IT si intrumarea acestora spre performanta;
-identificarea problemelor din cadrul departamentului IT si gasirea solutiilor optime;
-analiza fluxului de productie respectand timpul limita, calitatea si bugetul ;
-identificarea si implementarea de actiuni corective si urmarirea rezultatelor ;
-asigurarea relatiei cu prestatarii externi;

CERINTE

CERINTE:

Suntem in cautarea unui manager, cu calitati dovedite de lidership, puternic orientat catre rezultate.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :

Bune cunostinte de limba franceza ;
Experienta semnificativa in coordonarea unei echipe de manageri (minim 6 ani);
Cunostinte de baza in finante si in controlul de gestiune pentru o gestionare optima a bugetului si a comunicarii cu departamentul financiar ;
Capacitate de analiză, diagnostic, orientare către soluţii ;
Capacitate de ascultare şi relaţionare ;
Proactivitate şi cu spirit de initiaţivă ;
Rigoare si dinamism ;
Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate
Cunostinte de baza in IT- reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes într-un mediu cu standarde ridicate de competitivitate;
Pachet salarial atractiv;
Program de formare in strainatate