Manager în organizarea activităților de instruire

ESTEL SVX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul postului:
Organizarea instruirilor interne și externe ale Societății.
Dezvoltarea Studioului și activităților de instruire în Saloanele de înfrumusețare.
Promovarea Brandului ESTEL PROFESSIONAL.
Organizarea și coordonarea activității Traineri-lor Societății.

Produsurile postului:
Îndeplinirea planurilor în activitățile de instruire.
Raportarea activităților desfășurate.
Organizarea Seminariilor în Saloanele de înfrumusețare și Studio conform planificărilor.
Respectarea regulamentelor privind desfășurarea Seminariilor în Saloanele de înfrumusețare și Studio.

CERINTE

Capacitatea de a stabili rapid contacte cu persoane necunoscute.
Abilitatea de a comunica amabil și a trezi simpatie, orientare către stabilirea unor relații agreabile de lungă durată cu clientul.
Capacitatea de convingere, abilități de negociere.
Dorință permanentă de a comunica cu oamenii.
Exprimare coerentă și corectă.
Onestitate și loialitate.
Capacitate bună de învățare.
Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile.
Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra individual.
Experiență în domeniul vînzărilor produselor cosmetice profesionale constituie un avantaj.
Experiență de cel puțin 3 ani într-un post similar de Manager.
Studii superioare tehnice sau economice (secția cu frecvență la zi) constituie un avantaj.
Cunoștințe și experiență în domeniul managementului administrativ.
Operativitate, logică și gîndire analitică dezvoltată.
Cunoașterea programelor Word, Excel, Power Point la nivel avansat.
Cunoașterea obligatorie a limbii ruse.
Permis de conducere categoria B și o experiență de conducere cu succes nu mai puțin de 3 ani.
Descrierea activității:
Planificarea și organizarea activității Traineri-lor.
Planificarea și efectuarea apelurilor telefonice, organizarea întîlnirilor și prezentărilor de produse, servicii și oferte ale Societății.
Respectarea tuturor regulilor impuse de inspecția teritorială a muncii.
Oferirea informațiilor necesare pentru inventariere și efectuarea ei.
Organizarea activităților interne ale Societății.
Organizareatransportării Traineri-lor și Seminariilor pentru maeștrii coafori.
Organizarea colaborării reciproce cu echipa reprezentanților de vânzări.
Asigurarea elaborării la timp și corecte a tuturor rapoartelor pentru Departamentul Comercial.
Controlul corectitudinii desfășurării Seminariilor de instruire în ceea ce privește utilizarea profesională a produselor ESTEL PROFESSIONAL.

Personalul tânăr și energic al Societății noastre va fi foarte bucuros să primească în echipa sa un specialist de perspectivă. Dezvoltarea profesională în cadrul Societății se agreează.

Dacă doriți să aveți o viață mai activă, mai interesantă și satisfacție din punct de vedere profesional expediați CV-ul la următoarea adresă: HR@solvex.md cu mențiunea ”Manager în organizarea activităților de instruire”. Candidații selectați vor fi invitați la interviu!

Societatea distribuie produsele cosmetice profesionale. Livrările directe de la producători permit să asigurăm o gamă largă de produse de o calitate superioară. Achiziționând produsele de la reprezentanții comerciali ai S.C. “ESTEL SVX Group“ S.R.L. clientul primește în mod garantat calitate certificată! La activitățile de instruire cu plată/gratuite organizate în continuu pentru maeștrii coafori ai Saloanelor de înfrumusețare, Traner-ii noștri certificiați în acest domeniu fac cunoștință cu secretele profesionale și cu noutățile din domeniul industriei cosmetice, ceea ce influențează la utilizarea calitativă a produselor noastre. Mai multe despre Brandul ESTEL PROFESSIONAL puteți afla pe: www.estel.pro
Visurile se realizează cu “ESTEL SVX Group“ și ESTEL PROFESSIONAL!

BENEFICII OFERITE

Distribuitorul oficial și exclusiv al Brandului ESTEL PROFESSIONAL în România
S.C. “ESTEL SVX Group“ S.R.L. anunță concurs de selectare a candidaților
pentru ocuparea postului vacant:

Dacă sunteți un Manager de succes în organizarea activităților de instruire ..., vă place coloristica ..., tindeți la o instruire continuă și o dezvoltare profesională ..., și doriți să deveniți un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum aveți această șansă în cadrul S.C. “ESTEL SVX Group“ S.R.L..

"Estel SVX Group" SRL - Distribuitor oficial in România al Companiei "Unicosmetic»SRL Producătoare produse cosmetice profesionale pentru păr, marca ESTEL Professional.
Estel Professional este un partener profesionist al Hairstylistului. Companie la nivel mondial, cu un concept inovator și abordare remarcabilă.
ESTEL Professional oferă o gamă completă de produse profesionale de îngrijire a părului, vopsire și styling. Compania "UNICOSMETIC" are o rețea de distribuire larga in toate regiunile de Russia, Letonia, Lituania, Germania, Polonia, Austria.