MANAGER LOGISTICA

atlant

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Sarcina Dvs va fi intretinerea relatiilor cu clientii la cel mai inalt nivel – formarea comenzilor si expedierea acestora la furnizori, organizarea livrarilor marfurilor catre clienti, solutionarea problemelor ce tin de livrarile catre clienti.

CERITNE :
Cetatenie romana si R.MOLDOVA
Loc de trai - mun Iasi, Romania ( locul permanent de munca este in mun. Iasi, ROMANIA)
Varsta pana la 30 ani.
Studii superioare economice
Capacitate de lucru in echipa
Abilitati inalte de comunicare
Cunostite PS – MS Excel, MS Word, etc.
Cunoasterea limbii romane si ruse.
Cunasterea limbii italiane si experienta in pozitie similara vor constitui avantaj la angajare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Se ofera salariu atractiv cu perspective de crestere .
Persoanele interesate rugam sa expedieze CV – urile pe adresa:

office_moldacom@starnet.md

producerea si distributia de mobilier de calitate superioara