Manager general

STOMART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam MANAGER GENERAL
Anul 2015 continua cu noi recrutari …pentru ca suntem in plina expansiune si dezvoltare.
Avem nevoie de o persoana, care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
1. Sa fie organizata si ordonata
2. Sa fie punctuala
3. Sa fie atenta la detalii
4. Sa ii placa munca repetitiva si sa aprecieze procedurile si standardele
5. Sa fie dispusa sa invete continuu. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, compania nu creste.
6. Sa fie harnica. Apreciem mult harnicia si sarguinta.
7. Experienta nu este obligatorie, insa este important sa aiba cunostiinte ale domeniului de marketing si sportiv(baschet)
8. Sa stie sa zambeasca, sa se distreze si sa fie de gasca. Conteaza atitudinea si cei 7 ani de acasa.
9. Sa fie nefumatoare.
10. Sa fi practicat baschet, experienta poate fi de 1,2 ani la juniorat.

CERINTE

Ce face persoana potrivita:
1. Se ocupa de imaginea clubului, facebook, site-uri,stiri etc.
2. Se ocupa de mediatizare, publicitate si prezentarea produselor.
3. Se ocupa de vanzarea produselor si serviciilor companiei.
4. Organizeaza toate evenimentele din cadrul companiei (turnee, meciuri, summer camp-uri, etc.).
5. Scouting jucatori si antrenori.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
1. Salariu fix
2. Materiale de birotica care sa ii fie de ajutor la organizarea muncii
3. Biblioteca cu multe carti interesante pe care sa le citesti in timpul programului de munca
4. Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei
5. Seriozitate
6. Cadouri si surprize
7. Atmosfera placuta si distractie.
De cand avem nevoie?
Cu cat mai repede cu atat mai bine. Chiar de maine, daca este disponibila persoana.
Daca ai citit acest anunt, doresti sa lucrezi in echipa STOMART si te potrivesti cu descrierea de mai sus, trimite-ne un e-mail cu C.V.-ul tau (cu poza si cont de Facebook) la adresa. office@stomartsport.ro si scrie in e-mail raspunsul tau la urmatoarea intrebare: De ce crezi ca esti potrivit pentru acest loc de munca si de ce vrei sa lucrezi in echipa noastra?
Daca email-ul tau nu contine raspunsul la intrebarea de mai sus, C.V.-ul cu poza si cont de Facebook, candidatura ta nu va fi luata in considerare.
Te asteptam in echipa noastra!

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniu sportiv