Manager Achizitii/ Comercial

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam persoane dinamice, proactive, cu bune abilitati de leader pentru pozitia deManager Achizitii/ Comercial in Iasi.
Cerinte de specialitate:
Absolvent studii superioare
Vorbitor de limba Franceza (avansat)
Experienta in team-management si in relatia cu furnizorii.

CERINTE

Candidati selectati vor avea ocazia sa isi dezvolte competentele prin intermediul responsabilitatilor de:
-Coordonare echipa de 10 - 15 asistenti comerciali (formare, motivare, evaluare, coaching)
-Negociere contracte de achizitie si rezolvare situatii comerciale dificile
- Implementare de politici comerciale
- Dezvoltare de proceduri
- Mentinere a legaturii cu departamentul de Marketing
- Mentinerea legaturii cu clientul francez (prin teleconferinte si nu numai)
-Atingere a obiectivelor comerciale ale echipei coordonate

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.