LUCRATORI COMERCIALI PENTRU FILIALA ROMSTAL EST

S.C. DAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROMSTAL EST S.R.L. cauta lucratori comerciali cu experienta pentru vanzarea produselor comercializate de companie la un nivel calitativ inalt al serviciilor prestate clientilor.
Cautam angajatul capabil sa intretina o buna relatie cu toti clientii existenti sau potentiali ai filialei, sa fie punctual si sa onoreze comenzile in timp util, sa fie comunicativ si cooperant, sa fie proactiv si cu initiativa, deschis la schimbare si corect.

CERINTE

- Absolvent al unei institutii de invatamant liceal.
- Experienta minim 6 luni in domeniul vanzarilor si a gestionarii de marfa.
- Abilitati de relationare si comunicare.
- Cunoasterea produselor comercializate de societate.
- Disponibilitate program de lucru prelungit.
- Permis conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Salariu, beneficii negociabile.

Prezenta pe piata din 1991, compania DAS este recunoscuta astazi ca lider al pie¿ei de instala¿ii în construc¿ii din Nord-Estul României ¿i una dintre cele mai importante companii de instala¿ii din ¿ar¿. Dezvoltarea companiei s-a cristalizat în jurul variabilei satisfac¿ia clientului, principala m¿sur¿ a performan¿elor noastre. Investind în oameni ¿i tehnologii, preocupa¿i de cercetare ¿i de calitatea serviciilor oferite, DAS este astazi - o companie performant¿, un lider ¿i un exemplu de competen¿¿.