Lăcătuş - sudor

Metal & WooD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Firma Metal & Wood are ca activităţi principale producţia de repere din lemn masiv (scări, trepte, balustrade, parchet etc) şi producţia de repere din metal (confecţii metalice) şi fier forjat.
- Candidatul pentru postul de lăcătuş-sudor trebuie să aibe cunoştinţele necesare pentru a putea executa lucrări de montaj specifice activităţii firmei (scări metalice, trepte, balustrade metalice etc), precum şi cunoştinţe de lucru cu maşini de debitat, găurit etc.

CERINTE

- CAPACITATEA DE A NU CONSUMA BĂUTURI ALCOOLICE ÎN TIMPUL PROGRAMULUI;
- Cunoştinţe practice solide de lăcătuşerie confecţii metalice şi sudură clasică sau / şi CO2;
- abilitatea de a învăţa lucruri noi (dacă este cazul);
- Disponibilitate deplasări;
- Spirit de echipă şi colegialitate;
AVANTAJ - permis auto

BENEFICII OFERITE

- Salariu funcţie de competenţe;
- Contract de muncă;
- Plată ore suplimentare;
- Bonusuri pentru lucrări executate înainte de termen;

Sub sigla Artifabro® producem toată gama de confecţii metalice din fier forjat şi ţeavă, pentru rezidenţe sau cu aplicaţii industriale: porţi, garduri, scări şi balustrade, toate le găsiţi la noi.
O altă ramură de activitate este tâmplăria din lemn masiv. Executăm pe bază de comandă scări lemn masiv, balustrade, trepte din fag, stejar sau alte esenţe, mobilier de grădină, chioşcuri, bucătării de vară, saune din lemn de brad sau molid. Putem face, la cerere, şi alte repere din fier sau lemn masiv.