KEY ACCOUNT MANAGER

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Realizeaza obiectivele de vanzari pe zona alocata
•Realizeaza planul de vanzari stabilit trimestrial si anual
•Răspunde de realizarea planului de vânzări în zona acoperită
•Prezinta si promoveaza direct produsele/serviciile DAAS
•Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea lor
•Intocmeste si transmite periodic diverse raportări
•Propune planuri de acţiune în vederea creşterii vânzărilor şi a obţinerii de profit în zonă

CERINTE

•Experienta in vanzari frig comercial si industrial, min 3 ani
•Abilitati de comunicare si negocire
•Rezistenta la efort si stres
•Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
•Studii superioare, economic sau tehnic
•Limba engleza - nivel mediu
•Permis de conducere categoria B
•Cunostinte de operare PC
•Domiciuliul stabil in Iasi

BENEFICII OFERITE

Bonuri masa
Bonuri cadou
Altele

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial