Junior Sales Iasi

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere: Contract pe perioada determinata de 2 luni cu posibilitate de prelungire;

¿ Semnare contracte de internet si/sau telefonie in numele RCS&RDS pe teren;
¿ Stabilirea contactului cu clienti potentiali interesati sau nu de serviciul de internet CableLink si prezentarea ofertei curente;
¿ Raporteaza zilnic activitatea prin rapoarte scrise catre coordonatorul comercial teren.

CERINTE

¿ Student;
¿ Abilitati foarte bune de comunicare;
¿ Atitudine proactiva si orientata catre client;
¿ Disponibilitate de a se adapta la un program flexibil si eventuale deplasari in tara;
¿ Cunostinte bune de limba engleza.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]