INSTRUCTOR FITNESS

SC SERVROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista clientii in timpul orelor de antrenament.
- Ofera suport clientilor pentru atingerea obiectivelor individuale.
- Creaza programe de antrenament si nutritie, personalizate in functie de cerintele clientului.
- Sustine sedintele de training personal.
- Monitorizeaza aparatele din dotare si asigura evitarea incidentelor.
- Mentine o relatie profesionista cu clientii.
- Transmite feedback-ul clientilor catre management.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (preferabil).
- Cursuri de formare in domeniu.
- Cunostinte de engleza la nivel conversational.
- Cursuri de nutritie – reprezinta un avantaj.
- Persoana comunicativa, energica, sociabila.
- Atitudine pro-activa. Profesionalism. Punctualitate.
- Conditie fizica buna.

Credem ca reusita noastra consta in calitatea serviciilor oferite! Amabilitatea si profesionalismul angajatilor, atmosfera placuta si relaxanta a clubului si preturile accesibile iti vor transforma clipele petrecute la Oxygen intr-o frumoasa experienta de sanatate!
Club Oxygen iti pune la dispozitie o gama larga de facilitati care iti vor aduce beneficii incredibile: un corp tonic care emana energie si un psihic de invidiat cu o puternica incredere in fortele proprii!