INSTALATOR ECHIPAMENT

RCR GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Stilul de muncă :

- Capacitate de efort pentru realizarea scopurilor
- Iniţiativă
- Integritate
- Persistenţă
- Atenţie la detalii
- Responsabilitate
- Capacitatea de inovare şi gândire creativă
- Adaptabilitate
- Capacitate de gândire analitică
- Capacitate de conducere si supervizare
- Rezistenţă la stres

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Obiectivele specifice ale activităţii de muncă:

- Organizare, studierea in detaliu a planurilor si schitelor referitoare la montaj ECHIPAMENT pentru zootehnia , pentru fiecarui proiect al companiei
- Supervizarea si montajului a lucrarilor , pentru fiecare proiect
- Conduce masina de serviciu, avand permis de categoría B

CERINTE

- experienta minim 3 ani.
- experienta lacatus -mechanic.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

RcR Group este o firma mixta romano-spaniola, dedicata proiectarii si construirii fabricilor agroalimentare e instalatii agricole. Specialitatea noastra acopera tóate sectoarele alimentare-carne, panificatie, legume-fructe, piscicultura, lactate, etc.