INSPECTOR RESURSE UMANE

S.C GEPROCON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea dosarelor de personal - si actualizarea bazei de date;
- Recrutarea si selectia de personal ;
- Intocmire si inregistrarea in REVISAL a tuturor documentelor: contracte de munca, decizii, acte aditionale;
- Calcul salarii, intocmeste state de plata si viramente bancare a salariilor;
- Calcul concedii de odihna si de boala;
- Intocmeste declaratia 112;
- Intocmeste pontaje si planificari de concedii de odihna;
- Intocmire fise fiscale;
- Elibereaza toate documentele necesare unui angajat: adeverinte , copii dupa documente.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice;
- Cunostinte solide din legislatia muncii la zi ;
- Experienta minim 3 ani de lucru in resurse umane;
- Cunostinte operare programul de contabilitate Pionier si Ms Office;
- Persoana dinamica, atentie distributiva, atitudine proactiva, abilitati de comunicare, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut si motivant;
Pachet salarial atractiv corelat cu performanta;

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei:
S.C. GEPROCON S.A Iasi a fost infiintata prin Hotararea de Guvern nr. 394 din 15 iunie 1994, prin divizarea partiala a Regie autonome a apelor - Apele Romane.
Scopul societatii noastre este efectuarea de prestari servicii si lucrari in domeniile : constructii civile si industriale , constructii -montaj pentru alimentari cu apa, canalizari si statii de epurare, constructii hidrotehnice, studii si lucrari geologice, hidrogeologice si geotehnice.