INSPECTOR RESURSE UMANE

FISCONTEXPERT CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrarilor la termen, corect si cu responsabilitate.

CERINTE

1.Facultate - de preferat profil economic/drept
2.Experienta de lucru in domeniul relatiilor de munca de minim 3 ani;
3.Experienta in salarizare de minim 3 ani;
4.atestat de inspector de resurse umane;
5.Cunostinte PC: Word, Excel, navigare internet,experienta in lucrul cu cel putin un program de salarii;
6.Bune cunostinte de limba engleza si/sau franceza/si sau italiana, scris si vorbit;

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni
- Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
- Personalitate puternica,
- Valori stabile,
- Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- Bun manager de proiect
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Persistent. Creativ, cu initiative
- Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila
- Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, promovare financiara si profesionala corelata cu performanta personala, instruire permanenta, cursuri de specializare suportate de firma, mediu de lucru placut.

Servicii contabile, salarizare, expertize contabile, consultanta.