INGINERI INSTALATII / CONSTRUCTII

S.C. DAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti absolvent al Facultatii de Instalatii sau Constructii si esti in cautarea unui loc de munca dinamic, unde sa acumulezi experienta si sa-ti dezvolti abilitatile profesionale, unde sa practici meseria cu placere si sa fii bine platit, DAS este ceea ce cautai! Trebuie doar sa suni la 0726 / 85 48 18 (Constantina Margineanu, HRM) pentru a stabili un interviu sau sa trimiti CV-ul tau la: cariere@das-instalatii.ro sau office@das-instalatii.ro . Te asteptam la DAS ca viitor coleg si prieteni!

CERINTE

- Absolvent "Facultatea de Instalatii" sau "Facultatea de Constructii";
- cunostiinte Autocad (2 D - nivel mediu);
- cunoasterea a cel putin o limba straina (engleza/franceza/germana/ italiana);
- foarte bune abilitati de comunicare (scrise si orale);

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salar + bonuri de masa);
- crestere profesionala / dezvoltarea abilitatilor practice;

Prezenta pe piata din 1991, compania DAS este recunoscuta astazi ca lider al pietei de instalatii in constructii din Nord-Estul Romaniei si una dintre cele mai importante companii de instalatii din tara. Dezvoltarea companiei s-a cristalizat in jurul variabilei satisfactia clientului, principala masura a performantelor noastre. Investind in oameni si tehnologii, preocupati de cercetare si de calitatea serviciilor oferite, DAS este astazi - o companie performanta, un lider si un exemplu de competente.