INGINER VANZARI - INSTALATII

REGAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Stabilirea strategiei de dezvoltare a pietei produselor din portofoliu;
Analizarea si cunoasterea pietei si a concurentei;
Gestiunea relatiilor cu clientii;
Atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei de produse.

CERINTE

INGINER INSTALATII SAU INGINER DE MEDIU CU MINIM 3 ANI DE EXPERIENTA IN DOMENIU
Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii).
¿ Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
¿ Experienta in ofertare tehnico-comerciala
¿ Permis de conducere.
¿ Disponibilitate program prelungit.
¿ Cunostinte operare PC (Word, Excel,).
Portofoliu de produse
Rigole din polietilenă de înaltă densitate (PE-HD) echipate cu grătare carosabile pentru clasele de incărcare A15KN ¿ F900KN.
Rigole din beton armat cu fibre de sticlă echipate cu grătare pentru clasele de încărcare A15 KN F900 KN.
Rigole de inox pentru industria alimentară
Separatoare de produse petroliere (hidrocarburi, uleiuri minerale)
Separatoare de grăsimi organice şi amidon
Grilaje de gazon Recyfix şi borduri Linefix
Staţii modulare de epurare a apelor uzate pentru 5 ¿ 50 locuitori echivalenţi sau 60 ¿ 600 locuitori echivalenţi

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de pregatire si formare profesionala;
Posibilitati de dezvoltare a carierei;
Pachet slarial motivant, masina de serviciu si telefon mobil;

REGAL este o societate comerciala romana cu sediul central la Iasi, infiintata in 1992. Oferta de solutii Regal asigura realizarea anumitor etape intalnite in domeniul constructiilor: sisteme de acoperis, preluarea, evacuarea si epurarea apelor, microstatii de epurare, sisteme de pardoseli.

REGAL Iasi este dealer PLANNJA, VELUX, ROCKWOOL, FORBO, importator direct al produselor HAURATON si distribuitor al mini statiilor de epurare MONOCOMP A si MONOCOMP K.