Inginer topograf / Tehnician topograf

VIAROM CONSTRUCT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Masuratori topo
- Participa la predarea primirea amplasamentului pentru preluarea bornelor .
- Asigura determinarea stocurilor la sfirsitul fiecarei luni pentru produsele de cariera si balastiera
- Intocmeste impreuna cu Seful de santier atasamentul
lunar.
- Intocmeste procesele verbale de trasare a lucrarilor.

RESPONSABILITATI:
1.Raspunde de corectitudinea ridicarilor topo si trasarii lucarilor in santierul unde este desemnat.
2.Raspunde de asigurarea datelor necesare pentru executia lucrarilor , cu eliminarea timpilor morti.
3.Raspunde impreuna cu seful de santier de intocmirea atasamentelor .
4.Raspunde impreuna cu seful de santier ,de situatia finala la incheierea unui contract.
5.Raspunde de intocmirea proceselor verbale de trasare a lucrarilor din santierul pe care este desemnat

CERINTE

Experienta minim 2 ani;
Absolvent facultate geodezie sau topografie / colegiu
Solide cunostinte AUTOCAD, Statie totala

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonusuri in functie de performanta;
Tichete de masa.

S.C. VIAROM CONSTRUCT S.A. este o societate romaneasca de constructii cu capital integral privat, specializata in constructii rutiere, feroviare, hidrotehnice, constructii industriale si edilitare, parte a grupului francez EUROVIA S.A..
Echipa executiva si tehnica a S.C. VIAROM CONSTRUCT S.A. este tanara, dinamica, proactiva si organizata dezvoltandu-se, alaturi de liderii europeni, in domeniul constructiilor.