Inginer TCM - Vorbitor de Limba Rusa

Grupul de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura legatura intre firmele membre ale Grupului in ceea ce priveste executarea comenzilor;

- asigura legatura intre firmele membre ale Grupului si partenerii din strainatate;

- analizeaza, selecteaza si lanseaza in fabricatie comenzile fezabile venite din partea partenerilor externi.

CERINTE

- absolvent de studii superioare tehnice - TCM;

- cunostinte solide de limba rusa;

- cunostinte de limba engleza;

- experienta in activitatea de productie;

- cunostinte de operare PC;

- disponibilitate pentru deplasari;

- capacitate de organizare a propriei activitati.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu experienta si performanta individuala;

- posibilitati reale de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aproximativ 3000 de oameni.