Inginer service

GIROS SERVICE COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer service echipamente birotica (copiatoare, imprimante, faxuri, calculatoare)
- realizare a activităţilor de service pentru echipamentele IT

CERINTE

- studii tehnice(electronica, electrotehnica automatizari)
- carnet de conducere, categoria B
- cunostinte tehnice mecanica, electronica, networking
- limba engleza (mediu)
- disponibilitate lucru prelungit
- abilitati practice
- om de echipa
- fara obligatii personale (o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
- fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
- referinte impecabile de la locurile de munca anterioare
- personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi
- orientat spre construirea unei cariere
- foarte muncitor, rezistent la stress

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociabil in functie de experienta dvs. actuala, carte de munca
- autoturism de serviciu
- telefon mobil
- conditii de lucru occidentale (birou modern, laptop, etc.)
- bonuri de masa
- programe de instruire

Service echipamente IT, servicii post vanzare, vanzare consumabile si piese de schimb