Inginer proiectant (retele edilitare)

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eptisa Romania cauta un Inginer proiectant retele edilitare in Iasi. Persoanele interesate si care intrunesc cerintele de mai jos sunt rugate sa ne transmita CV-ul pe adresa: hr@eptisa.com avand subiectul "Inginer proiectant Iasi"

CERINTE

Calificări şi abilităţi
Studii superioare de lunga durata in domeniile construcţii hidrotehnice, civile,
instalatii,;
Experienţă profesională generală
Experienta profesionala de minim 15 ani;
Experienţă de minim 10 ani în proiectare
Experienţă profesională specifică
Experienta de proiectare/ coordanarea echipei de proiectare in cel putin 2 (doua)
proiecte ce au avut ca rezultat extindere/ reabilitare de retele pentru alimentari cu
apa/canalizari / statii de epurare.

BENEFICII OFERITE

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.