INGINER PROIECTANT Instalatii electrice

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Ocupantul acestui post va lucra în cadrul Departamentului Proiectare şi va avea ca principale atributii:
- soluţii tehnice viabile, în concordanţă cu normativele în vigoare şi cu tendinţele pieţei;
- întocmeşte proiectele pentru instalatiile electrice
- întocmeşte documentatii pentru obţinerea avizelor de la organele competente
- asigura asistenta tehnica pentru proiectele de instalatii electrice

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
- studii superioare în domeniul electric
- autorizatie ANRE gr. IIA
- cunoştinţe de proiectare pentru: instalatii electrice de curenti tari
- experienţă minim 3 ani în domeniu
- cunoştinţe de legislaţie în domeniu
- cunoştinţe de AutoCAD
- spirit de iniţiativă şi orientare spre rezultat şi soluţii
- capacitate de analiză şi sinteză

BENEFICII OFERITE

Ofertă (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial motivant;
- training şi certificări de specialitate;
- acces la resursele puternice ale firmei
- mediu de lucru într-o echipă tanara si dinamică ce oferă reale posibilităţi de evoluţie în carieră

De 23 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.