Inginer proiectant constructii civile si industriale

SIMPA CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Proiectare constructii civile si industriale(realizare detalii de executie in programe CAD si elaborarea documentatiei tehnice pe specialitatea rezistenta si stabilitate structurala);
- Expertize tehnice;
- Studii de fezabilitate;
- Consultanta si asistenta tehnica.

CERINTE

- Persoana organizata, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa.
- Experienta minim 3 ani in proiectarea constructiilor;
- Cunostinte avansate calcul structural
- Autonomie in analiza, calcul si conformare si alegerea solutiilor structurale
- Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
- Rigurozitate si atentie pentru detalii;
- Simtul datoriei si al responsabilitatii.
Cunoasterea programului GRAITEC constituie un AVANTAJ.

BENEFICII OFERITE

-se vor negocia la interviu.

Infiintata in anul 2005, având ca obiect principal "activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea", SC SIMPA CONSULT SRL si-a castigat reputatia unei organizaţii profesionale puternice care lucrează la standarde europene şi costuri competitive.