Inginer Programator Java

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de aplicatii Java prin dezvoltarea abilitatilor in Ingineria Software prin contributia la lansarea produselor de viitor
- Implicarea in toate aspectele procesului de dezvoltare rapida a Software incluzand:
- Participarea la discutii.
- design.
- dezvoltare.
- remedierea defectelor.
- acordul privind performanta.
- Elaborare programe Java
- Depanare programe in Java

Programul de lucru: Luni -Vineri 09.00 - 17.00.

CERINTE

Domiciliul: - Iasi
Experienta: -1 - 3 ani de programare in Java
Colateral cu acest domeniu:
Studii: - Absolvent al Facultatii de stiinta calculatoarelor, Ingineria calculatoarelor sau alte Facultati similare
Limbi straine: - Bune abilitati de comunicare in Engleza

- Abilitati in utilizarea algoritmilor si rezolvarea problemelor,
- Capabil sa lucreze in echipa
- Capabil sa conduca si sa fie mentorul unei echipe
- Pasionat privind dezvoltarea software

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: 800 - 1000 euro Net

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.