Inginer Productie (Manufacturing Engineer) Iasi

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniul automotive.

Responsabilitati:

- Definirea solutiilor celor mai potrivite pentru lansarea spre productie a noilor aplicatii;
- Coordonarea proiectelor si a echipelor;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii de echipamente si selectarea celor mai potrivite utilaje pentru productie;
- Imbunatatirea si adaptarea echipamentelor in vederea cresterii productivitatii acestora.
- Asigurarea corectitudinii procesului de productie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta in domeniu prelucrarilor mecanice din domeniul automotive
- Cunostinte in coordonare proiecte si echipe;
- Studii superioare in domeniul tehnic, specializarea TCM;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Disponibilitate de relocare in Iasi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Prima de relocare
- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.