Inginer Ofertare, Tehnician normare, cantitati, devize

Viarom Construct S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului
1.verifica cantitatile lucrarilor
2.intocmeste devize de lucrari
3.tine jurnalul de oferte, centralizeaza ofertele
4.cere oferte de pret pentru materiale, utilajele , manopera si transportul ce vor fi folosite in oferte,
5.raspunde de corectitudinea preturilor unitare ale ofertelor, de verificarea preturilor / U.M., a formulelor de calcul si a sumelor rezultate
6.participa la crearea bazei de date a biroului tehnic si la actualizarea ei.

CERINTE

1. Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii
2. Cunostinte solide de operare PC, in special AUTOCAD, MS Word si MS Excel

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonusuri in functie de performanta;
Tichete de masa.

S.C. VIAROM CONSTRUCT S.A. este o societate romaneasca de constructii cu capital integral privat, specializata in constructii rutiere, feroviare, hidrotehnice, constructii industriale si edilitare, parte a grupului francez EUROVIA S.A..
Echipa executiva si tehnica a S.C. VIAROM CONSTRUCT S.A. este tanara, dinamica, proactiva si organizata dezvoltandu-se, alaturi de liderii europeni, in domeniul constructiilor.