Inginer Metalurgist TRATAMENTE TERMICE

ADECCO Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie ieseana din industria metalurgica si a constructiilor metalice, cu 2 locuri de munca pe perioada nedeterminata ca:
- INGINER METALURGIST - SPECIALIST TRATAMENTE TERMICE
LOCATIE: IASI
- Asigura intregul suport necesar bunei functionari a instalatiilor in sectorul tratamentelor termice (operational, procedural etc.);
- Verifica si asigura toate conditiile privind siguranta si protectia muncii;
- Asigura managementul calitatii si imbunatatirii continue pe parcursul tutror etapelor procesului de tratament termic;
- Organizeaza procesul de management al schimbarii.

CERINTE

- Absolvent politehnica ¿ metalurgie;
- Experienta ¿ minim 2 ani intr-o functie similara;
- Cunostinte avansate operare PC (Excel, Word);
- Limba engleza¿ nivel avansat (intelegere si comunicare);
- Persoana independenta, capabila sa planifice si sa organizeze operatiunile de tratamente termice, cu reale abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Un mediu de lucru dinamic si plin de entuziasm

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.