Inginer Mecanic

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Postul presupune activitati specifice administrarii unui parc auto transport - distributie si de utilaje agricole : bugetare, organizare, executie, control, analize si concluzii.
- Inregistreaza documente specifice activitatii parcului si elaboreaza rapoarte si situatii ale activitatii de exploatare a acestuia.
- Asigura controlul costurilor, eficientizarea utilizarii parcului si optimizarea cheltuielilor de exploatare.
- Administreaza relatia cu unitatile service, furnizorii de consumabile si piese de schimb, autoritatile in domeniul transporturilor si companiile de asigurari.
- Utilizarea eficienta a resurselor alocate ( umane, materiale, financiare)
- Verificari, avizari, evaluari in cadrul activitatii specifice

CERINTE

- Studii tehnice finalizate, absolvirea Facultatii de Mecanica / Mecanica Agricola / Electromecanica
- Experienta relevanta in domeniul administrarii unui parc auto si de utilaje de minim 3 ani
- Cunostinte in domeniul operarii PC -ului si lucru cu diverse programe IT specifice ( constitue un avantaj utilizarea unor programe de administrare flota, intretinere preventiva / corectiva )
- Cunostinte in domeniul administrarii, exploatarii, diagnosticarii si reparatiilor auto si a utilajelor agricole
- Pasiune si abilitati in domeniu tehnic
- Spirit de echipa si comunicare
- Spirit de initiativa si cooperare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Exprimare concisa si clara
- Responsabilitate
- Lucru in conditii de stres si cu termene limita
- Orientare spre rezultat
- Atentie distributiva si spirit de observatie

BENEFICII OFERITE

Bonusuri : stabilite in functie de obiectivele si indicatorii postului

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.