inginer instalari si service

Alpha Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

- instalarea și punerea în funcțiune a echipamentelor Audio-Video comercializate
- training utilizatori și servicii post-vânzare
- asigura service-ul pentru sistemele hardware și audio-video pentru clientii din portofoliu
- promoveaza serviciile de service in domeniile mentionate la clienți

CERINTE

Cerinte
- studii superioare în domeniul tehnic (avantaj domeniul electronica sau automatizări calculatoare/informatică)
- bune abilitati tehnice
- abilitati de planificare si organizare
- spirit de inițiativă, orientare spre rezultat
- capacitate de analiza și sinteza
- disponibilitate pentru program prelungit si deplasări
- permis categorie B cu experiența relevantă

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv
- notebook, telefon, mașină pentru deplasări

DESCRIEREA FIRMEI

Alpha Group ofera solutii IT pentru sectorul educational.

Tablele interactive (inteligente) MIMIO s-au impus pe piata educationala din Romania printr-o calitate ridicata la un pret redus adaptat pietei.

Editura Taida ofera o gama larga de carti destinate elevilor din licee, scoli, precum si celor din gradinite.