Inginer Energetician

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea, planificarea echipelor de executie a lucrarilor de instalatii, bransamente electrice.
Nr. posturi: 1
- Instalatii electrice interioare, exterioare si de iluminat aferente cladirilor civile si industriale.
- Bransamente electrice aeriene si subterane, monofazate si trifazate, la tensiune nominala de 0,4 kV.
- Linii electrice cu tensiuni nominale de 0,4 kV -20 kV aeriene si / sau subterane.
- Executare, verificare, masurare prize de pamant, instalatii de legare la pamant si de paratrasnet in retele si instalatii electrice si civile.
- Retele electrice de iluminat public aeriene si / sau subterane.

Natura postului:

-Activitate de birou in proportie de: 10 %
-Activitate de teren in proportie de: 90 %
-Necesitate deplasare -Atunci cand este cazul
Programul de lucru: L - V 08.00-17.00
S 08.00-13.00

CERINTE

Domiciliul: - Iasi
Experienta: - Minim 1 an in domeniul electric (de preferinta in executie)
Studii: - Superioare in domeniul Electrotehnic.
Permis de conducere: Categ. B (reprezinta un avantaj)
Profilul de personalitate - descriere: - Capacitate de coordonare, Spirit de echipa.
- Cunostinte de utilizare PC

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: - Salariul motivant - Se negociaza dupa evaluarea profesionala.
Eventuale bonusuri: - Bonuri de masa

Posibilitati de promovare

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.