INGINER ELECTRICE (proiectare si executie)

S.C. DAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam INGINER ELECTRICE (proiectare si executie) pentru sediul nostru din Str.Aurel Vlaicu, nr. 87.

Atributiile si responsabilitatile postului vizeaza: (a) elaborarea proiectului sau a partilor de proiect;
(b) culegerea de date care constituie elemente de intrare pentru docuemntatia de proiectare; (c) prelucreaza datele de intrare;
(d) participa la etapele de analiza a proiectului; (e) implementeaza actiunile corective sau preventive dispuse;
f) acorda asistenta tehnica pe parcursul aplicarii proiectului;
(g) implementeaza proiectul alaturi de echipa de executie.

CERINTE

Candidatul ideal este absolvent de studii superioare (Fac. de Electrotehnica); este dinamic, inteleigent, perseverant, muncitor, cinstit, pasionat, correct, profesionist, atasat etc.

Daca te identidici cu descrierea si cerintele de mai sus, asteptam CV-ul tau.

Daca vei fi selectat te vom contacta noi pentru interviu!

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; beneficii!

Prezenta pe piata din 1991, compania DAS este recunoscuta astazi ca lider al pie¿ei de instala¿ii în construc¿ii din Nord-Estul României ¿i una dintre cele mai importante companii de instala¿ii din ¿ar¿. Dezvoltarea companiei s-a cristalizat în jurul variabilei satisfac¿ia clientului, principala m¿sur¿ a performan¿elor noastre. Investind în oameni ¿i tehnologii, preocupa¿i de cercetare ¿i de calitatea serviciilor oferite, DAS este astazi - o companie performant¿, un lider ¿i un exemplu de competen¿¿.