INGINER ELECTRICE (proiectare; curenti slabi)

S.C. DAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam INGINER ELECTRICE (proiectare; curenti slabi) pentru firma DAS, Str.Aurel Vlaicu, nr. 87, cod 700 382, Iasi.
Atributiile si responsabilitatile postului vizeaza:
(a) elaborarea proiectului sau a partilor de proiect;
(b) culegerea de date care constituie elemente de intrare pentru documentatia de proiectare; (c) prelucreaza datele de intrare;
(d) participa la etapele de analiza a proiectului; (e) implementeaza actiunile corective sau preventive dispuse;
(g) implementeaza proiectul alaturi de echipa de executie.

CERINTE

Candidatul ideal:
- este absolvent de studii superioare (Fac. de Electrotehnica);
- cunoscator al programului AUTOCAD;
- este dinamic, inteleigent, perseverant, muncitor, cinstit, pasionat, correct, profesionist, atasat etc.

Daca te identifici cu descrierea si cerintele de mai sus, asteptam CV-ul tau.

Daca vei fi selectat te vom contacta noi pentru interviu!

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; beneficii!

Prezenta pe piata din 1991, compania DAS este recunoscuta astazi ca lider al pietei de instalatii in constructii din Nord-Estul României si una dintre cele mai importante companii de instalatii din tara. Dezvoltarea companiei s-a cristalizat în jurul variabilei satisfactia clientului, principala masura a performantelor noastre. Investind în oameni si tehnologii, preocupati de cercetare si de calitatea serviciilor oferite, DAS este astazi - o companie performanta, un lider si un exemplu de competente.