INGINER DEVIZE

GEPROCON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa de efectuarea devizelor pentru lucrari in desfasurare;
- colaboreaza cu mai multe compartimente: Aprovizionare, Ofertare-Licitatii, Director tehnic;
-pregateste documentatia tehnica necesara lucrarilor din profilul societatii si pentru controlul proceselor aferente;
-realizeaza interfete cu reprezentatii clientilor si subcontractantilor, privind lucrarile contractate de acestia;
-urmareste decontarea lucrarilor in conformitate cu devizul-oferta al lucrarilor.

CERINTE

- specializare inginer constructii civile si industriale, instalatii;
- experienta minim 3 ani;
- cunostinte aprofundate: ofertare, devize, normare preturi, legislatie in materie de constructii, licitatii;
- cunostinte temeinice de operare in programului WinDev;
- posesor carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salar negociat, bonusuri, alte beneficii.

S.C. GEPROCON S.A Iasi a fost infiintata prin Hotararea de Guvern nr. 394 din 15 iunie 1994, prin divizarea partiala a Regie autonome a apelor - \"Apele Rom¿ne\".

Scopul societatii noastre este efectuarea de prestari servicii si lucrari in domeniile : constructii civile si industriale , constructii -montaj pentru alimentari cu apa, canalizari si statii de epurare, constructii hidrotehnice, studii si lucrari geologice, hidrogeologice si geotehnice.