INGINER CONSTRUCTOR pentru BUCURESTI

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-planifica , organizeaza, si monitorizeaza executia din punct de vedere al cantitatilor, calitatii si respectarii termenelor si a resurselor;
-studieaza documentatia de constructie si urmareste punerea ei in practica;
-planifica productia si achizitionarea de materiale aferente lucrariilor.
- coordoneaza echipa din subordine

CERINTE

-studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii - obligatoriu) ;
-persoana organizata, eficienta, dinamica, sociabila, perseverenta, adaptabila si flexibila;
-limba engleza (obligatoriu);
-cunostinte utilizare PC ( Office , AutoCad - obligatoriu);
-abilitati de coordonare echipe de executie in punctele de lucru;
-permis de conducere , categoria B;
- dispus pentru relocare in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-posibilitati de dezvoltare si promovare profesionala;
-mediu profesionist de lucru;

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.