Inginer constructor/arhitect/student an terminal

S.C. CIVILIS ART GRUP S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne extindem!
Grupul de companii CIVILIS angajeaza inginer, arhitect/student in an terminal, part time sau full time, absolvent al Universitatii Tehnice, Facultatea de Constructii (preferabil).

Asteptam CV-ul tau, cat mai curand posibil, pe adresa office@civilis.ro. Termenul limita este 31.01.2015

CERINTE

Permisul de conducere categoria B si un minim de experienta (chiar si ca student) constituie avantaje.
Candidatul ideal trebuie sa:
- cunoasca materialele de constructii si tehnologiile de lucru cu acestea;
- cunoasca Autocad si/sau Arhicad (optional);
- cunoasca notiuni de desen tehnic si geometrie descriptiva;
- cunoasca Word si Excel, incusiv crearea formulelor de calcul;
- cunoasca limba romana – cerinta obligatorie! (fara limbaj de FB sau Messenger, sa stie cati de i se pun la sfarsitul verbelor, pluralul cuvintelor, samd);
- stie cand sa se uite pe Facebook si cand nu!
- fie autodidact! Iti aratam o data, dupa care te descurci (doar esti inginer, nu?). Cand nu stim nici noi, cauti singur (re)surse de informare.

Postul vizeaza urmatoarele:
- Intocmeste Certificate de Performanta Energetica si Audituri Energetice;
- Intocmeste proiecte in constructii si retele de apa-canal – parte scrisa si parte desenata, deviz general, etc;
- Intocmeste/tehnoredacteaza dispozitii de santier pentru activitatea de Asistenta Tehnica pe care o practicam;
- Participa la lucrarile de constructii, alaturi sau nu de dirigintele de santier, ca reprezentant al firmei pentru lucrarile de asistenta tehnica si dirigentie de santier;
- Intocmeste memorii, caiete de sarcini si orice documentatie scrisa si desenata care se solicita de catre tema contractului;
- Depune si ridica avize de la furnizorii de utilitati;
- Lucrari de secretariat / birotica;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Program de lucru flexibil - functie de activitatile care sunt in desfasurare (4-8h/zi, >8h la predari, daca este cazul));
- Posibilitatea de a invata lucruri noi;
- Pachet salarial adaptat eficientei tale (nu platim programul de lucru ci rezultatele!)
- Un birou unde ai tot ce iti trebuie pentru desfasurarea activitatii descrise mai sus;
- Un mediu de lucru tanar.

Proiectare, asistenta tehnica, dirigenție de șantier, audit si certificate energetice