Inginer Cercetare in Industria AUTO

CONEX DISTRIBUTION S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Control dimensional, analiza material pentru piese auto;
- Intocmire documentatie tehnica pentru ansamble si subansamble auto;
- Realizare de relevee dupa piese auto;
- Montaj piese auto, asistenta tehnica la garaj;

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Mecanica, specializarea Autovehicule rutiere;
- Limba engleza - avansat;
- Operare PC la nivel avansat;
- Cunostinte auto, abilitati de proiectare;
- Permis auto cat. B (eventual C,D)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru placut;

Grupul de Firme CONEX Iasi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX il reprezinta importanta sociala a acestuia. Intr-o zona cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigura locuri de munca pentru aprox. 3000 de oameni.

Conex Distribution colaboreaza cu cei mai importanti producatori si importatori romani de piese si accesorii auto, oferta fiind completata si de companiile straine cu care Conex Distribution a initiat deja parteneriate.